На Запоріжжі маршрутнику "вліпили" штраф у 17 тисяч за відсутність маски

depo.ua

Згідно з реєстром судових рішень, порушення правил карантину було зафіксовано в Енергодарі 15 жовтня. Поліцейські зупинили маршрутку "Мерседес", водій якої перебував за кермом без захисної маски на обличчі. На водія поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.

На судове засідання, яке відбулося 5 січня, водій не з'явився. Будь-яких клопотань про розгляд справи без його участі чоловік до суду не надсилав. Через відділення "Укрпошти" на адресу місця проживання водія, зазначену у протоколі про порушення, була відправлена судова повістка. Однак конверт на ім’я чоловіка повернувся на адресу суду з відміткою "адресат відсутній за вказаною адресою". Крім того, інформація про розгляд даної справи із зазначенням дати та часу її розгляду була наявна на офіційному сайті суду, передає Depo.Запоріжжя.

У підсумку, дослідивши матеріали справи, Енергодарський міський суд призначив порушнику правил карантину штраф у 17 тисяч гривень. Також маршрутник повинен сплатити 496 гривень судового збору.

Нагадаємо, у Запоріжжі популярний магазин електроніки дістав багатотисячний штраф. У магазин не пустили посадовців, які мали планово провести захід державного нагляду щодо характеристик продукції, що її пропонує магазин.