Жінка з Чорткова повелася на шахрайську схему з ліками і втратила майже 200 тисяч гривень

Тернополяни

Чималу суму втратила жителька Чортківського району, яка хотіла повернути кошти за неефективні препарати.

Як стало відомо, 55-річна жінка тривалий час замовляла препарати, які мали б покращити стан здоров’я. Наприкінці грудня їй зателефонував чоловік, представилася співробітником установи, що займається розслідуванням випадків шахрайств у сфері торгівлі медпрепаратами. Сказав, що таблетки, які купувала чортківчанка, є неефективними, повідомляють в поліції.

Він пообіцяв, що допоможе повернути витрачені кошти та ще й моральну компенсацію відсудити. Жінка пристала на пропозицію незнайомця. Жінка, будучи переконаною, що її справою займається компетентна установа, перечислила на вказаний невідомою особою рахунок майже двісті тисяч гривень.

Поліцейські зазначають, що шахрайська схема, у яку втягнули потерпілу, - не нова. Її суть полягає у тому, що у людей, обіцяючи повернення коштів начебто за неефективні ліки, згодом під різним приводами вимагають гроші.

Зараз правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи чи осіб, причетних до шахрайських дій. Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Жителів області поліцейські застерігають не займатися самолікуванням рекламованими препаратами, і не сподіватися, що за їх неефективність хтось вам поверне кошти.