У Маріуполі судитимуть жителя Херсонщини за участь у терористичній організації

АСПІ

Житель Херсонської області із 2014 року обіймає посаду зв'язківця у складі незаконного збройного формування російських найманців на Донбасі. Про це повідомили у Донецькій обласній прокуратурі.

Правоохоронці Донеччини скерували до суду обвинувальний акт щодо 37-річного жителя Херсонської області. Повідомляється, що з вересня 2014 року чоловік, перебуваючи на території м. Кальміуське Кальміуського району Донецької області, обіймає псевдопосаду командира взводу радіозв’язківців у складі так званої "ДНР". Зловмисник їздить на контрольовані російською окупаційною владою територію. Там він навчає бойовиків роботі з радіостанціями, а також "несе так звану радіовахту на базі "командних штабних машин".

Обвинувальний акт спрямовано на розгляд до Приморського районного суду м. Маріуполя. Зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення.

Як інформувало ASPI news, суд в Празі зменшив термін чеху, засудженому до 20 років ув'язнення за участь у війні проти України на Донбасі. Також нагадаємо, на Луганщині російські окупанти вбили військового Збройних сил України.