Убивство у Києві: жінці завдали численних ударів по голові гітарою та стільцем

Факти ICTV

Ніхто й слова вимовити не встиг, як дивний тип із диким криком стрибнув униз. Таку картину вранці спостерігали випадкові перехожі.Вікно на п'ятому поверсі рвучко відчинилося, а на підвіконня видерся молодик із шаленими очима. Таку картину вранці спостерігали випадкові перехожі.

Ніхто й слова вимовити не встиг, як дивний тип із диким криком стрибнув униз. Ігор у той час саме був на кухні. Почув скажений вереск, кинувся до вікна та буквально отетерів.
- Побачив чоловіка голого. Він був у трусах. Лежав на землі, махав руками та ногами, кричав. Зателефонував на 102 та повідомив. У нього кров текла з рота, були численні гематоми. Він був у неадекватному стані, - розповів Ігор, який кинувся рятувати самогубцю.
26-річного стрибуна одразу ж забрали до лікарні. Проте це був тільки початок жахіття. У двокімнатній квартирі Богдан жив разом з мамою-пенсіонеркою. І напередодні звідти лунав дивний шум.
- Чув крики. Може, пів години десь. Я викликав поліцію. Коли вона приїхала, то вже все було тихо там. Ніхто не відкрив двері, - розповів Олександр, який чув крики з квартири сусідів.
Цього разу примчав старший син 65-річної господині з запасними ключами. Від побаченого за порогом страхіття остовпіли навіть поліцейські.

Квартира мала вигляд немов після сатанинського шабашу – кров на підлозі, дверях та стінах, бризки аж під стелею. А посеред гармидеру - понівечений труп літньої жінки.
- Стільчик на голові у неї лежав скривавлений. Потом другий стільчик, гітара – все перевернуте. Все у такому стані, що необхідно було переступати. Там пів голови знесено було. Я б не впізнав її. Череп проломлений з правої сторони: пів голови нема, - розповів Василь Маркович, який бачив вбиту пенсіонерку.
Що ж за кривава бійня тут розігралася? Розповісти міг би Богдан, але дорогою до лікарні він лише кричав та поривався кудись тікати.

А кімната, з вікна якої самогубця вистрибнув, виявилася забарикадованою зсередини. Невже чоловік намагався врятуватися від невідомого зла, що розправилося з його матір’ю?
- Це яку треба мати силу, щоб перетягнути шафу та забарикадувати двері у ту кімнату! - розповів шокований побаченим жахіттям Василь Маркович.
Та все виявилося набагато прозаїчніше, хоча й не менш страшно. Розтрощив череп рідній неньці саме Богдан.
- Син просив у матері гроші на особисті потреби. Отримавши відмову, він завдав їй численних ударів по голові гітарою та стільцем, уламки яких вилучили як речові докази, - розповіла речниця поліції Києва Юлія Гірдвіліс.


Після скоєного Богдан забарикадувався у своїй кімнаті. Начебто чоловік цілу ніч закидався алкоголем та наркотиками, а на ранок вийшов через вікно.

Але так просто спокутувати свій вчинок душогубові не вдалося. Після падіння з п'ятого поверху чоловік отримав лише забої та подряпини. Тож коли він вилікується, то поїде у СІЗО. А звідти - на довгі роки за ґрати або у психіатричну лікарню.