Судді Чаусу продовжили домашній арешт

Перший діловий

Вищим антикорупційним судом продовжено арешт колишнього судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса, якого викрили на хабарі у 150 тисяч доларів, пізніше закопаних на власному подвір’ї.

Таку інформацію за результатом засідання суду оприлюднила речниця Спеціалізованої прокуратури Ольга Постолюк.

За її словами, колишній суддя перебуватиме під вартою до 3 лютого, згідно з судовою ухвалою.

Як стверджує слідство, у 2016 році Чаус вимагав і отримав неправомірну вигоду обсягом 150 тисяч доларів (за тодішнім курсом Нацбанку – близько 3,7 мільйона гривень). Його дії кваліфіковано за частиною 4, статтею 368 КК України. Санкція статті передбачає від 8 до 12 років арешту з конфіскацією майна.

Варто зауважити, що Чаус через суд захотів поновитися на посаді. При цьому у своїй позовній заяві просив навіть не про повернення до Феміди, а саме про скасування тих вердиктів, якими його було позбавлено мантії.

Раніше ми повідомляли, що колишнього суддю Дніпровського районного суду міста Києва Миколу Чауса госпіталізували через нібито проблеми зі слухом.

Також ми писали, що обвинувальний акт щодо колишнього судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколи Чауса, якомузакидають хабарництво, передали до суду.