На Вінниччині покарали дівчину, яка повідомила про замінювання школи (Фото)

Vinbazar.com

12 січня розглянули апеляцію щодо дівчини, яка повідомила про замінування школи у Гайсинському районі. Судді не знайшли причини змінювати вирок та залишили його без змін. Обвинувачена отримала чотири роки позбавлення волі з іспитовим строком – два роки.

Про це повідомляють у Вінницькому апеляційному суді.

Прокурор вимагав скасувати вирок першої інстанції та присудити більш суворий - п'ять років позбавлення волі. До того ж в одному з місцевих судів перебуває ще один обвинувальний акт стосовно дівчини. Її підозрюють у вчиненні подібного кримінального правопорушення.

На думку ж адвокатки підсудної, вирок районного суду – законний і справедливий. Тож апеляційну скаргу прокурора просила відхилити. Зауважувала, наприклад, що дівчина з дитинства перебуває на обліку в психіатра, але характеристику має позитивну.

«Сім’я моєї підзахисної добросовісно працює. Доглядають трьох корів, коня, птицю. П. допомагає батькам по господарству», – зауважила адвокатка на судовому засіданні. Це підтвердила і сама обвинувачена й пообіцяла, що більше закон не порушуватиме.

Колегія суддів, вислухавши її та інших учасників процесу, вирішила частково задовольнити апеляційну скаргу прокурора. В новій ухвалі зазначила лише про зарахування терміну попереднього ув’язнення (дівчина певний час перебувала під вартою) та про початок іспитового строку. Покарання ж залишила без змін.

Нагадаємо, що злочин дівчина скоїла у березні минулого року. Вона зателефонувала на «102» і повідомила, що її знайомий замінував Ситковецьку школу, але правоохоронці вибухового пристрою там не знайшли.