На Тернопільщині жінка втратила 200 тис. грн, купуючи ліки в Інтернеті

Тернопільскі Події

Новини Тернопільщини: У Тернопільській області жінка втратила 200 тис. грн, купуючи ліки в Інтернеті.

Про це повідомили в обласній поліції.

Потерпіла розповіла, що тривалий час через кур’єрську службу замовляє препарати, сподіваючись покращити стан здоров’я. Проте наприкінці грудня їй зателефонував чоловік, представилася співробітником установи, що займається розслідуванням випадків шахрайств у сфері торгівлі медпрепаратами, та повідомив, що таблетки, які купувала чортківчанка, є неефективними, а він допоможе повернути витрачені кошти та ще й моральну компенсацію відсудити.

Жінка пристала на пропозицію незнайомця. Шахрайська схема, у яку втягнули потерпілу, - не нова. Її суть полягає у тому, що у людей, обіцяючи повернення коштів начебто за неефективні ліки, згодом під різним приводами вимагають гроші. Так сталося і з чортківчанкою. Жінка, будучи переконаною, що її справою займається компетентна установа, перечислила на вказаний невідомою особою рахунок майже двісті тисяч гривень.

У поліції триває слідство.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

У Тернополі в парку Нацвідродження обрізають дереваУ Тернополі можна щепитись бустерною дозою вакцини проти коронавірусуУ Тернополі родина із маленькими дітьми отруїлись чадним газом