Мали "філію" в Одесі: Члени банди викрадачів людей постануть перед судом

depo.ua

Члени транснаціональної злочинної організації, яка "спеціалізувалася" на вимаганні коштів та викраденні людей та мала відокремлені підрозділи в Одесі й Києві, постануть перед судом у столиці.

Відокремлені "підрозділи" банди базувалися в Одесі та Києві, однак "працювали" і в інших регіонах, супроводжуючи свою діяльність фізичним насильством, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на Департамент стратегічних розслідувань ГУНП.

Зазначається, що лідер та учасники угруповань – вихідці з іншої країни. Слідство має докази вимагання 500 тис. дол. США, викрадення двох громадянин та вимагання в них 28 та 100 тис. дол. США, а також незаконне заволодіння автомобілем ще в одного чоловіка, йдеться в повідомленні.

Правоохоронці розповіли, що заходи з викриття фігурантів проводилися у три етапи. Наразі затримано десятеро осіб. Ще чотирьох фігурантів, котрі порушили норми міграційного законодавства, було примусово видворено за межі країни.

Обвинувальні акти стосовно п’яти учасників злочинної організації вже скеровано до суду. Їм інкримінують вимагання, незаконне позбавлення волі або викрадення людини, створення злочинної організації, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, незаконне заволодіння транспортним засобом.

Стосовно ще решти членів злочинної організації матеріали виділені в окреме кримінальне провадження, слідство у якому триває. За скоєне фігурантам справи загрожує від п'яти до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала агента російських спецслужб, який спланував низку терактів в Одесі.