ДБР затримало колишнього нардепа від “БПП” Андрія Немировського

Київ media

Про це повідомила пресслужба ДБР.

За попередньою інформацією, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. Він гарантував, що за $17 тисяч “вирішить питання” щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля від Міністерства захисту довкілля.

Перший «транш» становив дві тисячі доларів, а вже під час другої передачі грошей — 13 січня 2022 року — радника затримали.

https://youtu.be/nKciYe62kUg

Попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України).

Наразі тривають обшуки та перевіряється причетність до злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції.

За даними видання “Бабель” ідеться про Андрія Немировського, який нині обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції.

Для довідки: Андрій Немировський — народний депутат VIII скликання, який був членом комітету Ради з питань запобігання та протидії корупції. Обраний за списком «Об’єднання «Самопоміч» (№33), набув депутатських повноважень у травні 2015 року, не увійшов до фракції «Самопоміч». З вересня 2015 до квітня 2016 року був членом групи «Воля Народу», з квітня 2016 — був членом фракції “Блок Петра Порошенка”.