Затриманий "заступник міністра ДНР" втік від українського суду

depo.ua

Замість суду "чиновник ДНР" виїхав на окуповану територію, про це стало відомо під час засідання Шевченківського суду в Києві 12 січня.

До суду прийшла його захисниця Світлана Новицька. Відсутність свого підзахисного вона пояснила тим, що він зараз перебуває на тимчасово окупованій території, бо має хвору матір, повідомляє Depo.Донбас із посиланням на організацію "Медійна ініціатива за права людини".

"Він поїхав, бо там померла тітка, померла його перша дружина, а діти поїхали на заробітки до іншої країни. Подзвонили сусіди, сказали, що його мати хвора. Він поїхав її забрати, але вона відмовилася їхати", — сказала Новицька.

Жодних підтверджень цьому вона не надала. На запитання, чи має намір обвинувачений приїжджати до суду, адвокатка відповіла ствердно.

Прокурор зазначив, що це перша неявка обвинуваченого до суду (за фактом судовий розгляд лише починається), а тому попросив відкласти розгляд до 18 березня.

Зазначимо, що чоловіка затримала Служба безпеки України. Водночас прокурор наголосив, що для підсудного не було обрано запобіжний захід.

Нагадаємо, суд Москви знову залишив у СІЗО головного поплічника ватажка "ДНР".