Екснардепа “Блоку Петра Порошенка” затримали на хабарі

Діло

Правоохоронці затримали колишнього нардепа попереднього скликання Верховної Ради від “Блоку Петра Порошенка” Андрія Немирівського.

Про це повідомляє ДБР.

Колишній народний обранець, який зараз є позаштатним радником т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України, шляхом обману заволодів коштами директора підприємства. За 17 тис. доларів він обіцяв начебто сприяти у розв’язанні питання про видачу висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Правоохоронці затримали його, сьогодні, 13 січня, під час передачі другої частини грошових коштів в сумі 15 тис. доларів. Зараз тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Водночас у ДБР зазначили, що попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України). Перевіряється причетність до злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції.

Наразі правоохоронці проводять обшуки в помешканні та на місці роботи фігуранта.

Правоохоронці імені затриманого не називають, однак, за інформацією “Української правди”, йдеться про Андрія Немирівського. Під час роботи у Раді він був членом Комітету з питань запобігання та протидії корупції.