У Козятині розшукали трьох хлопців, які пішли щедрувати та зникли

Vinbazar.com

На Вінниччині розшукали трьох юних щедрівників. Хлопці 10, 12 та 13 років ввечері 13 січня пішли щедрувати у селі Титусівка Козятинської громади, але додому не повернулися. Розшукали їх наступного дня у Козятині.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини.

Близько четвертої години ранку до правоохоронців звернувся 17-річний мешканець села Титусівка Козятинської територіальної громади та повідомив про зникнення неповнолітніх родичів. Хлопець розповів, що 13 січня двоє його братів разом з сусідським товаришем пішли щедрувати та до теперішнього часу не повернулися додому. Мобільних телефонів діти не мають.

Як розповів керівник відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділу поліції Роман Андрущак, по тривозі був підняти весь особовий склад місцевої поліції. Поліцейські опитали односельців, сусідів родини, оглянули закинуті будинки, прочесали територію села та сусідніх населених пунктів.

З’ясувалось, що дітей бачили у районному центрі. Близько 09:00 години працівники поліції знайшли неповнолітніх у Козятині. З хлопчиками та їх батьками поліцейські провели профілактичні бесіди, аби в майбутньому уникнути подібних ситуацій.