Екснардепа з Дніпропетровщини правоохоронці затримали на хабарі в 17 тисяч доларів

Дніпро TV

Екснардепа з Дніпропетровщини правоохоронці затримали на хабарі в 17 тисяч доларів

Працівники Державного бюро розслідувань викрили народного депутата України VIII скликання, члена депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», який обманом заволодів 17 тис. доларів США. Нині він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

За попередньою інформацією, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. Він гарантував, що за 17 тис. доларів «вирішить питання» щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Під час першої частини передачі колишній народний депутат отримав від потерпілого 2 тис. доларів США. 13 січня 2022 року радника затримали слідчі ДБР під час отримання другої частини коштів – 15 тис. доларів США.

Попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України).

Наразі проводяться обшуки за місцем роботи та мешкання фігуранта, а також у приміщенні суб’єкта господарської діяльності, що надає послуги з оформлення та подачі документів для отримання висновків оцінки впливу на довкілля.

За інформацією телеграм-каналу PawlovskyNews, затриманим виявився Андрій Немировський.

"ГБР уточняет, что в настоящее время подозреваемый занимает должность внештатного советника главы Госэкоинспекции. В Фейсбуке Немировского указана именно эта должность. Также совпадает и куртка, в которой задержали экс-нардепа", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На трасі в Дніпропетровській області зіткнулися автобус та легковик: водій авто загинув