На Волині під час шкільної перерви у річці потонув 13-річний хлопчина

АСПІ

Під час шкільної перерви під кригу провалився 13-річний мешканець села Заріччя на Волині. Діти спочатку самостійно намагалися врятувати однокласника, згодом покликали на допомогу перехожу, а потім школярі повернулися на уроки, нічого не розповівши вчителям про трагедію, що сталася на річці.

Під час перерви четверо друзів прибігли гратися на річку Луга за 500 метрів від школи. Під час забавок під лід провалився 13-річний Олег з багатодітної родини, інформує ТСН.

Його друзі спочатку самі намагалися врятувати хлопця, а згодом попросили про допомогу в перехожої. Згодом школярі повернулися на уроки, а жінка викликала рятувальників, оскільки самостійно не змогла витягнути хлопця. Тіло дитини водолази знайшли за кілометр від місця трагедії, оскільки його вже віднесло течією. У школі злякані підлітки нікому не розповіли про трагедію, сподіваючись, що їхнього друга врятують. Якраз саме того дня, за півтори години до трагедії, у школі рятувальники проводили відкритий урок щодо поведінки на воді. Закликали не виходити на лід і розповідали, що робити, коли крига тріснула під ногами. Поліція кваліфікувала смерть дитини як нещасний випадок.

Нагадаємо, у Волинській області вчителька посварила школяра, а потім схопила його за вухо і вдарила по обличчю. ASPI news інформувало, що у Києві молода жінка каталася на ковзанах, провалилася під лід і мало не втопилася. Інцидент трапився на озері Тельбін на Березняках.