У Буковелі сталася стрілянина: очевидці розповіли подробиці (ФОТО)

ПІК

Як розповіли очевидці подій, зухвалі відпочивальники почали погрожувати своїм сусідам і навіть патрульним поліцейським, які прибули на виклик, повідомляє 24 канал.

Киянин Павло Кашчук розповів, що правоохоронців у готель викликали його близькі друзі, під вікнами яких пролунали 20 – 30 пострілів. Люди відпочивали у Карпатах з дітьми і почали переживати за свою безпеку.

На вулиці два тіла із пістолетом намагаються його перезарядити. Здається, що один із двох ось-ось або застрелиться, або застрелить іншого. На нормальні зауваження огризалися та погрожували, як кажуть, “фізичною розправою”, – зазначив чоловік.

Зрештою до готелю прибули два екіпажі патрульних, однак на той момент зухвальці уже встигли заховатися у свій номер. Правохоронці почали вести з ними спокійну бесіду крізь прочинені двері, а свідки надали свідчення у письмовому вигляді.

Втім, туристу, який і викликав поліціянтів, здалося, що справу намагаються владнати “по-тихому”. Тому він заявив порушникам та поліцейським, що не дасть цього зробити й писатиме заяву.

Почувши таку категоричну позицію, стрільці та жінка з їхньої компанії почали відверто погрожувати опоненту і навіть правоохоронцям та навіть кидатися на них.

Як ви вважаєте, яка реакція поліцейських? Звинувачують мого друга, який, звичайно, теж на емоціях вже, у створенні конфлікту. Один зі стрільців називається полковником у відставці Славою, продовжує погрожувати розправою. Копи вилучають пістолет і їдуть, нікого не затримавши. Радять знову дзвонити, “якщо щось не так”. Посоромилися чи побоялися? Може, перенервували? Я не розумію“, – обурився Кашчук.

Після від’їзду поліції ситуація не втихомирилася. Оскільки агресивні відпочивальники продовжили сипати погрозами. Автор допису припустив, що через таку безкарність неадекватна компанія цілком могла дістати звідкись іншого пістолета і накоїти лиха.

Крім того, він поцікавився, яка в такому разі відповідальність чекала би на поліцейських, котрі швидко залишили місце обурливого інциденту.

У поліції Івано-Франківської області 24 каналу підтвердили, що такий факт дійсно мав місце, і пообіцяли невдовзі оприлюднити подробиці інциденту.