У Києві злочинна група вимагала хабарі за присвоєння групи інвалідності ветеранам АТО та ООС

АСПІ

Повідомлено про нову підозру голові міжрайонної медико-соціальної експертної комісії та двом громадянам. Вони вимагали та одержували неправомірну вигоду за призначення групи інвалідності ветеранам АТО та ООС.

Голова міжрайонної медико-соціальної експертної комісії, колишній працівник медслужби військової частини та громадянин вимагали хабарі від колишніх військовослужбовців, учасників АТО та ООС. Як повідомили в Офісі генпрокурора, вони вимагали від 3000 до 5000 доларів за організацію проходження процедури встановлення їм групи інвалідності.

"Задокументовано факти незаконного отримання коштів від громадян на загальну суму 21000 доларів США", - йдеться у повідомленні. Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, підозрюваним надано доступ до матеріалів слідства для ознайомлення.

Як інформувало ASPI news, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення зафіксувала порушення з боку телеканалів. Також нагадаємо, у ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів України.