Через пориви вітру в Шепетівці пошкоджено дах гімназії

День за днем

Вчора, 14 січня, Шепетівською громадою пройшлася негода. Фіксувалася значна кількість поривів ліній електропередач, внаслідок чого без електропостачання залишилося багато помешкань та припинилася робота Шепетівського водоканалу.

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Шепетівський міський голва Віталій Бузиль, екстрені служби міста та комунальні підприємства працювали всю ніч для ліквідації її наслідків:

«Наразі відновлено водопостачання КП «Шепетівський водоканал». Залізний ж водоканал повідомляє, що роботи з ліквідації відсутності води ще ведуться. Дякую усім службам за оперативність, а містянам за розуміння».

На приміщенні Плесенського старостату та Гімназії № 6 Шепетівської міської ради вітром знято шифер.

«У селі проблему ліквідовано. З ремонтом покрівлі школи допомагає управлінська компанія «Житлофонд», — повідомив міський голова.

Наробили клопоту пориви вітру і у центрі міста — зламано флагшток біля краєзнавчого музею, порушено новорічні інсталяції на площі ім. Тараса Шевченка, ШРЕП ліквідує наслідки.

«Шановні мешканці громади, якщо ви помітили порив на лінії електропередач прохання не наближатися, а повідомити в ШЕДС (096 504 1919)!» — застерігають у Шепетівському РЕМ.