Окупанти допустили витік у повітря отруйних речовин в Горлівці — розвідка

Информационное сопротивление

Російська окупаційна адміністрація втратила контроль над хімічними препаратами, які завозяться на окуповані території України. Хімічне забруднення може призвести до екологічної катастрофи на сході нашої держави, повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України.

За інформацією воєнної розвідки України, 14 січня в окуповану російськими військами Горлівку на ПАТ «Концерн Стирол» доставлено ємності з аміаком, з яких через порушення герметичності здійснюється витік у повітря отруйних речовин.

Спричинена діями російських окупантів техногенна катастрофа може бути використано для звинувачення України у застосуванні отруйних хімічних речовин та як привід для розширення збройної агресії проти нашої держави, наголошується у повідомленні української розвідки.

Як повідомляла група «ІС», Росія може сфабрикувати привід для вторгнення в Україну. Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу