Трьох мелітопольських журналістів виключили з лав НСЖУ за співпрацю з росіянами

UA: Cуспільне мовлення

Національна спілка журналістів України виключила зі своїх лав за колабораціонізм трьох журналістів з Мелітополя — Олесю Грусньову, Дениса Дорофєєва і Дмитра Перевєрзєва.

Про це повідомляє на сайті організації.

"З початком війни й тимчасового захоплення Мелітополя російськими окупантами, всі троє об’єдналися під рашистським триколором", — йдеться у повідомленні.

Журналісти працювали в різних ЗМІ, зокрема на ТРК "МТВ-плюс", власником якої є колишній нардеп, депутат запорізької обласної ради від "Опозиційного блоку" Євген Балицький, якого російські окупанти призначили "очільником Запорізької військово-цивільної адміністрації".

4 березня 2022 року Балицький повідомив, що більше не може контролювати телеканал МТВ, у зв'язку із захопленням його будівлі росіянами. Натомість радник голови МВС Антон Геращенко зазначив, що Балицький добровільно надає можливість ретрансляції у Мелітополі каналу Росія 24 на базі свого телеканалу МТВ-Плюс.

Також, НСЖУ публічно засудила бердянського журналіста ексголовного редактора газети "Город" та колишнього прессекретаря міського голови Бердянська Павла Іщука.

"Він абсолютно свідомо і добровільно пішов на службу до російських окупантів, і нині, як самопроголошений заступник міського голови, відповідає за комунікацію із ЗМІ та громадськістю", — повідомляє Національна спілка журналістів України.

У НСЖУ зазначають, що на той час Павло Іщук вже не був членом спілки, бо ще на початку року його, відповідно до Статуту творчої спілки, виключили з її лав за втрату зв’язків з організацією.

Читайте також: П'ять запорізьких посадовців внесли до "Реєстру держZрадників" України — рух Чесно

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram