Личаківський суд у Львові арештував майно підприємств Козака та Медведчука

Tvoemisto.tv

Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчих Державного бюро розслідувань щодо арешту рухомого та нерухомого майна, яке належить підприємствам родичів народних депутатів від «Опозиційної платформи – За життя». Йдеться про нардепів Віктора Медведчука, його соратника родом з Львівщини Тараса Козака.

Розмір статутного капіталу цих шести підприємств становить понад 80 мільйонів гривень.

Читайте також: Львівський районний суд заочно арештував редакторку інформагентства «Россия сегодня»

«Родичі Віктора Медведчука та Тараса Козака є суб’єктами кримінального провадження за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України)», – йдеться в повідомленні ДБР.

Ухвала суду накладає арешт з забороною права на відчуження та розпорядження майном, зокрема йдеться про 3 земельні ділянки, 11 нежитлових будівель та приміщень, серед них і приміщення площею майже 300 кв. м у самому центрі Львова. Також арештували 126 автомобілів – і легкові, і вантажівки КРАЗ та КАМАЗ.

Читайте також: Несправжній Козак. Що буде з майном соратника Медведчука у Львові

Надалі ДБР буде ініціювати передачу арештованого майна до Національного агентства з управління активами.

Нагадаємо, що раніше працівники ТУ ДБР Львова провели обшуки на майже 30 об`єктах власності Медведчука та Козака, а суд наклав арешт на корпоративні права та рахунки підприємств. Детальніше про те, що належить Козаку та його родичі і чи можуть це конфіскувати на користь держави, читайте в матеріалі Tvoemisto.tv «Несправжній Козак. Що буде з майном соратника Медведчука у Львові».