На Тернопільщині затримали "волонтерів", які збирали гроші на ЗСУ та крали їх

Тернопільскі Події

Новини Тернопільщини: У Тернопільській області затримали двох братів, які від початку війни збирали гроші на ЗСУ та розкрадали їх.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

На початку війни брати – уродженці Тернопільщини звернулися до громадян із закликами про збір коштів на автомобілі, які згодом обіцяли передати Збройним Силам України. За зібрані добровільні пожертви підозрювані придбали для особистого використання автомобілі Range Rover та Audi Q5, а також мобільні телефони та інші матеріальні цінності на загальну суму понад 2 млн грн. При цьому псевдоволонтери регулярно робили у соцмережах відеозвіти про начебто передачу на території активних військових дій автомобілів та інших речей військовослужбовцям.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили незаконно придбані автомобілі, мобільні телефони, понад 200 тис грн, 37 тис доларів США, більше 2 тис фунтів стерлінгів та майже 7 тис євро.

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів та накладення арешту на вилучене під час обшуків майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в області за оперативного супроводу Управління карного розшуку в Тернопільській області.