На Запоріжжі 5 журналістів пішли прислужувати окупантам

Forpost

Мелітопольських журналістів Олесю Грусньову, Дениса Дорофєєва і Дмитра Перевєрзєва, Олега Шостака та бердянця Павла Іщука, які пішли на співпрацю з росіянами, виключили зі складу Національної спілки журналістів України.

За інформацією Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, до війни мелітопольські журналісти працювали в ТРК «МТВ-плюс». Медіа належить депутату облради від ОПЗЖ Євгену Балицькому, якого рашисти «призначили народним губернатором» Запорізької області.

Після тимчасового захоплення Мелітополя працівники каналу почали співпрацювати з росіянами та висвітлювати мелітопольські події для російської пропаганди. Як і раніше, керує ними директор ТРК Олег Шостак, який також погодився на співпрацю з окупантами

Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України рішуче засуджує їх дії, тому ухвалили одностайне рішення про їхнє виключення з лав НСЖУ.

«Принагідно згадаємо словами презирства і засудження ще одного колишнього колегу — бердянського колишнього головного редактора газети «Город» та колишнього прес-секретаря міського голови Бердянська Павла Іщука. Він абсолютно свідомо і добровільно пішов на службу до російських окупантів, і нині, як самопроголошений заступник міського голови, відповідає за зовнішню, внутрішню політику та комунікацію із ЗМІ і громадськістю», — повідомили у спілці.

Додамо, що ще в перші дні тимчасової окупації бердянські журналісти, запрошені загарбниками на «співбесіди», дивувались аж надто широкій обізнаності ФСБ-шників в деталях життя і професійної діяльності кожного з них. Звідки вона – з’ясувалося доволі швидко, коли місту був представлений новоспечений керівник по комунікації, який, звичайно ж, добре знав всіх своїх колег.

«Ми переконані, всі вони понесуть згідно з українським законодавством суворе покарання за свої діяння, за зраду і співпрацю з ворогом. Вони свідомо перекреслили своє життя зрадою», – зазначається в заяві НСЖУ.