Головне управління ДСНС України у Запорізькій області: оперативна інформація

Газета МИГ

11 травня співробітники ДСНС знищили 1 реактивний снаряд «Смерч» калібру 300 мм в одному з населених пунктів Запорізького району. Від ГУ ДСНС залучалися 2 одиниці техніки, 6 чоловік особового складу.

Впродовж доби внаслідок артилерійських обстрілів російськими окупантами рятувальники ліквідували пожежі на території чотирьох приватних домоволодінь в смт Комишуваха, 2 пожежі в Оріхові, 2 пожежі у Гуляйполі. Від ГУ ДСНС для ліквідації наслідків залучалося 10 одиниць техніки, 52 рятувальника.

Для забезпечення побутових потреб населення співробітники ДСНС здійснили підвіз 10 куб.м води у Гуляйполі. Від ГУ ДСНС залучалося 1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу.

Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.

*

Впродовж доби рятувальники здійснили оперативне реагування на події, які не пов’язані з воєнними діями на території області

А саме 8 виїздів на пожежі, з них – 4 на відкритих територіях;

рятувальники загасили пожежу у господарчій споруді на загальній площі 10 кв.м у місті Токмак Пологівського району;

ліквідували 4 пожежі на відкритій території у Запоріжжі, Запорізькому і Пологівському районах. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 3,16 га.

Загалом на ліквідацію наслідків подій залучалося 11 одиниць техніки та 25 рятувальників.