У Нацполіції назвали кількість затриманих ворожих диверсантів з початку вторгення рф

Информационное сопротивление

З початку повномасштабної війни правоохоронці викрили 88 диверсійно-розвідувальних груп. Затримано 757 осіб, які входили до складу цих груп. Про це повідомив начальник Департаменту оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв під час брифінгу представників Сил оборони України.

«З 24 лютого поліція викрила 88 таких груп, до складу яких входило 757 осіб, які передані для подальшої перевірки до органів Служби безпеки України. Крім цього, слідчими Національної поліції відкрито 484 провадження за колабораційну діяльність. Оголошено підозри 72 особам», – повідомив Олексій Сергєєв.

Окрім того, нині поліцейські Донеччини, Запоріжжя, Луганщини та Харківщини беруть активну участь у виведенні населення з територій бойових дій, надають допомогу громадянам у місцях збору та їхньому супроводженні по «зелених коридорах». У лютому – березні ці заходи здійснювали також поліцейські Київщини, Сумщини та Чернігівщини.

«Загалом із початку збройної агресії поліцейські надали допомогу під час евакуації понад 1,5 млн громадянам. Під час евакуації було відкриття вогню та обстріли з боку окупанта по евакуаційних колонах. За цей час вже відкрито 74 кримінальні провадження. Внаслідок 45 обстрілів колон транспорту цивільних осіб загинуло 33 громадянина, з них п’ять – діти».

Від початку війни у Нацполіції організовано безперебійну роботу лінії 102 та інших каналів комунікації громадян із правоохоронцями. За цей час до поліції надійшло майже два мільйони повідомлень від громадян, які переважно були консультаційного, інформаційного характеру та прохання по допомогу”, — наголосив Сергєєв.

Як повідомляла група “ІС”, спецназівці НГУ знищили ДРГ окупантів за допомогою їхнього власного дрону. Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.