Щодо ситуації у Запоріжжі та області: секретар міської ради Анатолій Куртєв

Газета МИГ

Секретар міської ради Анатолій Куртєв звернувся до запоріжців:

- Запоріжці!

Сьогодні ранок у місті неспокійний. У Запоріжжі лунали вибухи. Прошу вас не панікувати. Подробиці того, що сталося, ми повідомимо пізніше.

Тепер щодо подій на фронті у Запорізькій області. Окупанти намагаються покращити своє тактичне положення, проводять інженерне обладнання передових позицій та продовжують обстрілювати як підрозділи наших військ, так і цивільну інфраструктуру. Не маючи бажаного успіху на нашій землі, рашисти постійно вдаються до терористичних дій та здійснюють військові злочини. Днями вони обстріляли з артилерії село Таврійське Запорізького району, в результаті чого загинула літня жінка, яка просто працювала на городі. А вчора ворожа армія цілий день обстрілювала Комишуваську територіальну громаду. Своїми підступними діями рашисти зруйнували там майже 60 житлових будинків, поранили трьох мирних жителів та вбили одну цивільну людину. По цим фактам вже ведуться дії щодо відкриття кримінального провадження за статтею «Порушення законів та звичаїв війни». Зло обов’язково буде покаране і воно обов’язково відповість за усі свої підлі дії.

Більш того, воно вже відповідає. Завдяки роботі українських захисників та захисниць, які гідно захищають кожен клаптик рідної землі та якісно і чітко виконують поставлені перед ними завдання. Протягом минулої доби вони ліквідували 21 одиницю особового складу ворога та ще 28 одиниць поранили. Також було знищено 2 «Гради», 2 артилерійські гармати, 3 гаубиці, 2 міномети, 3 бойові броньовані машини та 6 одиниць автомобільної техніки. Ми пишаємося нашими воїнами і впевнені, що скоро вони продемонструють ще більш блискучі результати своєї роботи, адже нас підтримує вся міжнародна спільнота. Так воїни Запорізької окремої бригади територіальної оборони повідомляють про те, що вони вже опановують стрільбу з нової швецької та іспанської зброї. І результати своїх навчань наші бійці вважають дуже добрими.

Ми дякуємо українським захисникам та захисницям і дякуємо усьому світу за підтримку!

Переможемо і виженемо непрошених гостей з нашої землі!

Слава Україні!

Героям слава!