За добу світло повернули ще для понад 1 600 родин Київщини

КиевVlast

У Київській області аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК продовжують лагодити мережі на звільнених територіях. Протягом 11 травня енергетики повернули світло для 1 614 домівок. Без світла залишаються 3,9 тисячі домогосподарств у 9 населених пунктах.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Підписуйтесь на “КиївВладу”

"За 11 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 1 614 родин у 6 населених пунктах Київщини, що були знеструмленими в період активних бойових дій", – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

У компанії зауважили, що електромонтери продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій фахівцями ДСНС.

Зокрема, 11 травня аварійні бригади ДТЕК відновили електропостачання для 1 614 осель в Гостомелі, Горенці, Ірпені та Бучі Бучанського району, а також у селах Кухарі та Тетерівське, що у Вишгородському районі.

Без світла залишаються майже 3,9 тисячі домогосподарств у 9 населених пунктах.

Сьогодні, 12 травня, енергетики продовжують виконувати роботи з повернення світла у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях.

Нагадаємо, впродовж 10 травня аварійні бригади ДТЕК повернули електропостачання для 1 657 родин області. Водночас без світла залишалися 5,5 тисяч домогосподарств у 10 населених пунктах.

Читайте: На Київщині за добу знешкоджено понад 490 боєприпасів, ліквідовано 27 пожеж, завершуються роботи по відновленню водопостачання та підключення газу, – КОВА

Фото: ДТЕК

КиївВлада