Почали співпрацю з окупантами: трьох мелітопольських журналістів виключили з лав НСЖУ

ТСН

За зрадництво зі Спілки виключили трьох журналістів із Мелітополя: Олесю Грусньову, Дениса Дорофєєва і Дмитра Перевєрзєва. Вони почали співпрацювати з російськими окупантами.

Про це повідомили у на сайті НСЖУ.

Зазначається, що до війни вони троє працювали у ТРК "МТВ-плюс". Компанія належала нардепу від "ОПЗЖ", а нині – колобаранту і зраднику Євгену Балицькому. До слова, він оголосив себе "губернатором" Запорізької області.

"Ще в перші дні тимчасової окупації бердянські журналісти, запрошені загарбниками на "співбесіди", дивувались аж надто широкій обізнаності ФСБ-івців в деталях життя і професійної діяльності кожного з них. Звідки вона, з’ясувалося доволі швидко, коли місту був представлений новоспечений керівник по комунікації, який, звичайно ж, добре знав всіх своїх колег", – повідомляють у Запорізькій обласній організації НСЖУ.

Крім того, НСЖУ публічно засудила бердянського журналіста, колишнього головного редактора газети "Город" та колишнього прессекретаря міського голови Бердянська Павла Іщука. Він також свідомо вирішив співпрацювати з агресором. Нині як як самопроголошений заступник міського голови, відповідає за комунікацію із засобами масової пропаганди та громадськістю.

Як повідомлялося, росіяни на території окупованої Розівської територіальної громади шукають охочих розбирати завали у Маріуполі. Втім, тут люди не зможуть повноцінно заробляти гроші. Адже оплачують таку працю загарбники не готівкою, а пайками.

Читайте також:

Знімальна група ТСН потрапила під обстріл касетними бомбами в Мар’їнці

Босі і голодні: російські окупанти, які потрапили в полон ЗСУ, збиралися воювати в Україні тиждень (відео)

Російські солдати застрелили у спину двох мирних жителів біля Києва: CNN оприлюднила відео березневого злочину