В Україні окупанти скоїли понад 200 екологічних злочинів: на відновлення підуть роки

Znaj.ua

Російські окупанти несуть не тільки руйнування, а й порушують екологію. Що про це відомо.

Стало відомо про те, що російські окупанти скоїли в Україні понад 200 екологічних злочинів. Роблять все можливе для того, щоб знищити країну.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства екології природних ресурсів України

З самого початку повномасштабної війни, яку рф розв'язала на території України 24 лютого, було зафіксовано 231 екологічний злочин з боку армії окупантів.

Виною цьому, до слова, ракетні обстріли, які призводять до масштабних пожеж на об'єктах критичної інфраструктури. Ворожа армія цілиться в об'єкти, де зберігаються хімікати і нафтопродукти, що призводить в результаті до викиду шкідливих компонентів в повітря. Всі злочини фіксуються для подачі позову до Міжнародного Суду ООН.

До слова, не так давно європейські експерти відзначали, що війни в Україні може позитивно вплинути на екологію. Але, тільки на їх територіях, не в Україні.

Все тому що, найімовірніше країни почнуть відмовлятися від російського газу, нафти, і так далі. Крім того, в ряді країн Європи найближче десятиліття планують перейти повністю на електромобілі, які поліпшать стан екології в кілька разів.

В Україні ж, найімовірніше ситуація буде ставати тільки гірше, і відбуватися це буде до тих пір, поки не закінчиться ця війна, і Путін не усвідомлює, що Україну йому не захопити ніколи в житті.