В окупованій Борівській громаді експоліцейські перейшли на бік Росії — селищна рада

UA: Cуспільне мовлення

У тимчасово окупованій Борівській громаді Харківської області деякі колишні працівники поліції перейшли на бік російської армії.

Про це повідомила Борівська селищна рада.

"Керує громадою російська військова комендатура та поліцаї з числа місцевих колаборантів. Є інформація, що деякі колишні співробітники поліції перейшли на бік окупантів. Ці особи вже звільнені з посад в Національній поліції України і щодо них відкриті кримінальні справи", — йдеться в повідомленні.

У селищній раді повідомили, що на території громади спостерігається велика кількість російських військових і техніки. За даними аеророзвідки, найбільше їх зосереджено в Ізюмському, Дружелюбівці, Чернещині, Підвисокому, Пісках-Радьківських, Ольгівці, а також в лісах і лісопосадках. У Гороховатці та Бахтині спостерігається активний рух техніки, із деяких населених пунктів працює артилерія РФ. З Першотравневого і Дружелюбівки частина окупантів вийшла.

"Також знову повідомляється про велику кількість російських військових та їхньої техніки у Боровій та Богуславці. Одні з них знаходяться безпосередньо у населених пунктах, інші проходять транзитом в напрямку Донбасу, частина потім повертається через Борову на Куп’янськ з пошкодженою технікою", — повідомляє селищна рада.

У Першотравневому та Чернещині відновили електропостачання, однак значна частина громади досі залишається без світла. Також відсутні мобільний зв'язок та інтернет.

Що відомо 16 квітня стало відомо, що російська армія контролює всю територію Борівської громади у Харківській області. Виїхати за межі тимчасово окупованих населених пунктів можливості немає. Через тимчасово окуповану росіянами Борівську громаду транзитом проходить велика кількість військової техніки та солдатів РФ. Війська країни-агресора присутні в усіх населених пунктах громади. Жителів громади закликають не відвідувати ліси, в яких можуть бути міни та розтяжки.