Посадовець Запорізької міськради спричинив громаді шкоду на 1,9 мільйона гривень

Forpost

Зловживаючи службовим становищем, у змові з представниками фірми з оціночної діяльності, правопорушниця реалізувала продаж земельних ділянок за заниженою вартістю. Територіальній громаді міста спричинено шкоду на суму майже двох мільйонів гривень.

Встановлено, що перебуваючи на керівній посаді управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради, фігурантка, у змові з працівниками оціночної фірми, скоїла умисні дії, з метою одержання покупцями земельних ділянок неправомірної вигоди у вигляді заниженої вартості земель.

Слідством зібрано доказові матеріали, що свідчать про реалізацію за заниженою вартістю 7 земельних ділянок комунальної власності. Внаслідок, територіальній громаді міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради спричинено матеріальну шкоду на загальну суму 1,9 мільйонів гривень.

Слідчим повідомлено посадовиці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених у ч. 2 ст. 28 ч. 1 та ч.2 ст. 364 КК «Зловживання службовим становищем, що завдало істотної шкоди».

Нагадаємо, посаду начальника управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради займає 44-річна Юлія Сколибог.

Ще за часів мерства Євгена Карташова призначена на посаду начальника відділу землеустрою управління земельних ресурсів Запорізької міської ради.

З 2010 року Юлія Сколибог призначена на посаду начальника управління земельних ресурсів Запорізької міської ради. З 2011 року й дотепер перебуває на посаді начальника управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради.