Заховав вибухівку у милицю! Як СБУ запобігла теракту у Запоріжжі 12 травня

Вікна

Розповідаємо, як чоловік у Запоріжжі спланував теракт та як його затримала СБУ.

Сообщение Заховав вибухівку у милицю! Як СБУ запобігла теракту у Запоріжжі 12 травня появились сначала на Vikna.

СБУ запобігла теракту у Запоріжжі й затримала його виконавця.

Зловмисником виявився мешканець Дніпра, 1966 року народження. Він хотів посіяти хаос та паніку у Запоріжжі й для цього спланував злочин на об’єкті масового скупчення людей у центрі міста.

Вибуховий пристрій виготовив сам і замаскував його під милицю. Він вмонтував у її порожнину піропатрон, вибухову речовину, а для посилення ефекту ураження — начинив вибухівку елементами вражаючої дії: цвяхами та болтами.Чоловік намагався “заплутати сліди” і за два дні до запланованої дати теракту прибув у Запоріжжя із західного регіону.

Читати на тему

Чи можлива військова деблокада? Які варіанти розглядає влада для визволення бійців з Азовсталі Ірина Верещук розповіла, які ще варіанти зі свого боку розглядає влада, щоб врятувати незламних бійців з Маріуполя.

СБУ вдалося розкрити його злочинні наміри й спрацювати на випередження. Українська спецслужба затримала його у “підпільному” помешканні, а вибухівку було знешкоджено. Наразі тривають слідчо-оперативні дії, затриманий дає покази, відпрацьовується версія причетності російських спецслужб до підготовки злочину.

Українці бояться нового наступу на столицю, адже Білорусь стягує війська до кордонів. Раніше Вадим Денисенко та Олег Жданов розповіли, чи піде у наступ Білорусь.

Сообщение Заховав вибухівку у милицю! Як СБУ запобігла теракту у Запоріжжі 12 травня появились сначала на Vikna.