Районний суд на Львівщині визнав лікарів винними у смерті 12-річного Романа Кулака

То є Львів

Миколаївський районний суд визнав винними лікарів у смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 12 травня. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила голова Громадської ради при СБУ у Львівській області Галина Янко.

«Висновок для обох лікарів – позбавлення волі, однак одній лікарці 78 років, їй фактично дали відтермінування від покарання. Для іншого лікаря – хірурга – три роки позбавлення волі з забороною займати відповідну посаду, але, зрештою, застосували амністію», – пояснює вона.

Для батьків, додає Галина Янко, було критично важливо довести вину лікарів, бо виходить п’ятирічний термін, коли цей факт можна було зробити, інакше справу могли закрити. Водночас лікарі своєї вини не визнають і будуть оскаржувати рішення в апеляційному суді.

Нагадаємо, що майже 2,5 роки спочатку у Жидачівському, а потім ще й у Миколаївському районному суді, розглядали справу щодо смерті 12-річного тернополянина Романа Кулака. Його батько Володимир увесь цей час намагався добитися справедливості і покарання для лікарів Жидачівської районної лікарні, які, за його словами, не змогли поставити сину правильний діагноз та надати необхідну медичну допомогу, а захист підсудного хірурга райлікарні Юрія Михайлюка – визнати лікаря невинним та дозволити продовжити йому працювати у лікарні. Детальніше про трагічний випадок читайте тут.

Ольга Коваль

The post Районний суд на Львівщині визнав лікарів винними у смерті 12-річного Романа Кулака first appeared on То є Львів..

The post Районний суд на Львівщині визнав лікарів винними у смерті 12-річного Романа Кулака appeared first on То є Львів..