У рівнян та варашівців поліція вилучила наркотики

Рівне Вечірнє

За минулу добу на вулицях Рівного під час поверхневих перевірок підозрілих осіб правоохоронці виявили три факти зберігання наркотичних речовин, а ще один — у Вараші. 11 травня на вулиці Басівкутській працівники роти поліції особливого призначення побачили 28-річного чоловіка, який підозріло себе поводив: постійно озирався та шукав щось у кущах. Під час поверхневої перевірки у кишенях жителя Вараша поліцейські виявили чотири політиленові пакети з білою порошкоподібною речовиною. У товариша, з яким був варашівець, 21-річного жителя Рівного, виявили та вилучили іще чотири аналогічні пакети. Чоловіки пояснили, що придбали амфетамін через телеграм-канал для власного споживання, а тут забирали закладку.

Близько 23:20 на вулиці Соборній патрульні поліцейські побачили чоловіка, який порушував комендантську годину. Під час перевірки документів та поверхневого огляду у 24-річного жителя обласного центру виявили два пакети із речовиною, зовні схожою на амфетамін.

Ще один факт задокументували правоохоронці у Вараші. Там поліетиленовий пакет із білою порошкоподібною речовиною виявили під час огляду у 36-річного працівника одного із підприємств.

За фактами зберігання наркотичних речовин дізнавачі розпочали досудові розслідування. Вилучені наркотичні речовини поліцейські скерували для проведення відповідних експертиз, повідомила поліція Рівненщини.