В Енергодарі закінчуються медикаменти

Запорізький проект розслідувань

В тимчасово окупованому Енергодарі майже закінчилися медикаменти.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

“В окупованому Енергодарі люди жаліються, що їхнє життя повністю залежить від дій окупантів. В місті майже закінчилися медикаменти, а гуманітарна допомога доїжджає не завжди”, - повідомили у Запорізькій ОВА.

Там вказують, що протестувати й влаштовувати акції на підтримку України енергодарці вже бояться: росіяни всіх залякали під час попередніх мітингів.

Крім того, російські військові постійно ходять вулицями міста озброєні, чіпляються до тамтешніх чоловіків, обшукують їх, декого вивозять. Значна кількість містян – працівники Запорізької АЕС, які сьогодні вимушені працювати під шаленим тиском.

В телеграм-каналі “Енергодар” також вказують:

“Працівники ЗАЕС розповідають, що окупанти оселилися на станції та керують нею, звозять спеціалістів, щоб перепідключити станцію на бік росії. “Станційники” не спілкуються з окупантами та налаштовані звільнитись і покинути місто, якщо ЗАЕС цілком перейде під керування окупантів”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Енергодарі російські окупанти відбирають автівки та спецтранспорт.

Підписуйтеся на телеграм “Запорізького проєкту розслідувань”, щоб отримувати новини від нас оперативніше: https://t.me/zr_info