Хорошівські поліцейські задокументували наслідки ворожого ракетного обстрілу

Житомир Експрес
10 травня у полі між селами Гацьківкою та Руднею-Гацьківкою Новоборівської громади було виявлено уламки ракети, що лишилися після попередніх ворожих обстрілів. Поліцейські задокументували всі обставини. Розпочато розслідування.

Небезпечний предмет близько 11:00 виявив тракторист під час сільськогосподарських робіт.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №4 (смт Хорошів) Житомирського райуправління. Попередньо, на поле потрапила ракета після обстрілів військами рф.

Правоохоронці зібрали необхідну інформацію та вилучили свідчення воєнних злочинів росії. Нині розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Загалом же станом на 11 травня правоохоронці розпочали 510 кримінальних проваджень за фактами вчинення воєнних злочинів російським агресором на території Житомирщини, з них 182 факти стосуються порушення законів і звичаїв війни.

Поліцейські продовжують працювати у посиленому варіанті несення служби, підтримуючи безпеку жителів регіону та виконуючи інші правоохоронні функції. Ситуація в області спокійна та контрольована.