Суддю з Вовчанська підозрюють у колабораціонізмі та державній зраді

Магнолія-ТВ

За дорученням першого заступника Генерального прокурора та за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру голові Вовчанського районного суду Харківської області за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану.

За даними слідства, суддя вступила у змову з представниками рф, які окупували м. Вовчанськ Чугуївського району, та сприяла в утворенні так званого судового органу рф.

За домовленістю з окупантами підозрювана провела загальні збори суддів та працівників апарату Вовчанського районного суду Харківської області, під час яких, використовуючи власний авторитет голови суду, схиляла присутніх співпрацювати з представниками окупаційної адміністрації. Також вона закликала обійняти посади суддів та працівників апарату в незаконному «судовому органі рф».

Під час проведення зборів голова суду також підкреслила, що від представників окупаційної влади рф можна буде отримати грошову допомогу в сумі 10 тис російських рублів за здійснення правосуддя в умовах війни. Крім того, підозрювана зазначила, що російські військові готові співпрацювати та надавати допомогу у функціонуванні «судового органу рф» та не несуть жодної загрози.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України