Через шахрая з Донеччини львівська пенсіонерка втратила 150 тис. гривень

Lviv.Media

Львівські поліцейські затримали шахрая з Донецької області. 35-річний чоловік видурив у місцевої пенсіонерки значну суму коштів.

“12 травня у поліцію звернулась 82-річна пенсіонерка, жителька Львова, яка повідомила, що до неї зателефонував невідомий чоловік та розповів, що її донька потрапила у дорожньо-транспортну пригоду, отримала травми і для її лікування терміново необхідні гроші. Пенсіонерка сприйняла цю вигадану історію на віру і в подальшому до неї додому приїхав невідомий чоловік, якому вона передала кошти у сумі 150 тисяч гривень. Згодом з’ясувалось, що в аварію родичка заявниці не потрапляла, а насправді літня жінка стала жертвою шахрая”, – розповіли у поліції Львівщини.

Правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний житель Донецької області, який тимчасово мешкає у Львові. Поліцейські встановили місце перебування зловмисника та затримали його.

Зараз вирішується питання щодо повідомлення йогму підозри у вчиненні кримінального правопорушення. За “Шахрайство” до трьох років тюрми.