Ще трьох Героїв-захисників Кіровоградщина втратила на війні

Гречка

Благовіщенська, Долинська та Устинівська громади мають чергові втрати земляків у російсько-українській землі.

Про це йдеться на сайтах громад.

9 травня війна обірвала життя 38-річного Сідлецького Олександра Володимировича з Благовіщенська. Головний сержант І механізованого взводу механізованої роти загинув у Миколаївській області під час мінометного обстрілу при виконанні бойового завдання.

Олександр Володимирович народився і виріс у Благовіщенському. Після закінчення школи №2, проходив строкову службу у Збройних Силах України, а згодом служив в органах внутрішніх справ УМВС України в Кіровоградській області інспектором ППС.

У березні 2014 року, на початку агресії росії на сході України, Олександр Володимирович був призваний на військову службу, яку проходив в Ульяновському районному військовому комісаріаті, військовій частині В-0095 та в зоні проведення антитерористичної операції.

Попрощалися із Сідлецьким Олександром Володимировичем 12 травня 2022 року.

7 Травня 2022 року в боях з російськими окупантами, виконуючи бойове завдання, загинув Пугач Олег Дмитрович з Долинської громади.

На 41-му році життя під час мінометного обстрілу у бою за нашу Батьківщину загинув житель – Устинівки Войтович Сергій Олександрович.

Про церемонію прощання військовим оголосять додатково.

Вічна пам'ять і слава Героям!