Зламана липа Петра Могили і дерева на машинах. Як рятувальники боролися з буревієм у Києві (ФОТО)

Texty.org.ua

У Києві ввечері 12 травня вирувала потужна негода. Через буревій в кількох столичних районах зникло світло, в декого були перебої з інтернетом. Крім того, було пошкоджено близько 200 дерев. З-поміж них легендарна липа Петра Могили на Андріївському узвозі, вік якої становить майже 400 років.

Фото: Управління екології та природних ресурсів КМДА

"На жаль, внаслідок вчорашнього буревію відбувся злам скелетної гілки липи Петра Могили. Зараз фахівці КП УЗН Шевченківського району разом з арбористами детально обстежують дерево та визначають шляхи його порятунку. За попередньою оцінкою, легендарну липу вдасться зберегти. Разом з колегами зробимо для цього все можливе", — сказав начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний

Головне управління ДСНС України у м.Києві оприлюднило фоторепортаж, як столичні рятувальники ліквідували наслідки буревію у Києві.

"12 травня ввечері лише протягом 3-х годин столичні рятувальники 11 разів виїжджали ліквідовувати наслідки погодних умов. Виклики для прибирання повалених дерев на автомобілі та проїжджі частини доріг надходили з Дніпровського, Шевченківського, Печерського, Голосіївського, Святошинського та Подільського районів м. Києва. Всього за короткий проміжок часу рятувальники звільнили від повалених дерев 11 автомобілів та 5 проїжджих частин", – повідомили у ГУ ДСНС України у м. Києві.