У Маріуполі зріс ризик екологічної катастрофи: у море може потрапити холерна паличка

Прямий

Російські загарбники відновили роботу трьох помпових станцій у блокадному Маріуполі. Оскільки каналізаційний колектор не працює, може відбутися екологічна катастрофа.

Про це в ефірі телемарафону повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Окупанти планують в Маріуполі “референдум” щодо приєднання до РФ: радник міського голови назвав можливу дату

“Окупанти запустили 3 помпові станції в Маріуполі. Вода буде доступна не в усіх районах міста і не вище першого поверху” — сказав він.

У каналізації не працює очисне обладнання, а тому брудна вода виливатиметься на вулиці. Якщо відходи зливатимуть у море, може статися зараження холерною паличкою.

Андрющенко додав, що в разі потрапляння холерної палички в море росіяни готують виправдання про нібито “хімічні лабораторії в Україні”.

Нагадаємо, російські окупанти анонсували відновлення водопостачання в Маріуполі 12 травня. Але пити її небезпечно через високу концентрацію хлору.

Крім того, у блокадному Маріуполі бракує їжі. Майже 170 тисяч людей, які там залишились, потерпають від голоду.

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення Росії до України в Маріуполі загинуло понад 25 тисяч людей. Ідеться про здебільшого цивільних осіб.

До кінця року в Маріуполі може загинути ще близько 10 тисяч мирних жителів.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.