На Харківщині затримано переправника та його клієнтів, які незаконно зібралися до росії

Магнолія-ТВ

Виявили чотирьох порушників, у тому числі осіб призовного віку, у Богодухівському районі на Харківщині.

Встановлено, що родичі затриманих, знаходячись в рф, знайшли в мережі Інтернет оголошення щодо перевезення осіб з території України до російської федерації та домовилися про їх незаконне переправлення з невстановленою особою до рф.

Росіянин для реалізації злочинного наміру підшукав на території України особу на ім’я «Олексій», який організував незаконне переправлення українців до сусідньої країни-агресора.

Поліцейські спільно з прикордонниками провели оперативні заходи та встановили 27-річного харків’янина, причетного до організації злочину.

11 травня правоохоронці затримали харків’янина. Чоловік з метою незаконного переправлення українців до рф залучив до своєї діяльності 27-річного громадянина України, який здійснив перевезення 4 осіб до лінії розмежування державного кордону з країною-агресором. Послуга незаконного переправлення однієї особи коштувала від 400 до 500 доларів США.

Також встановлено, що для безперешкодного входу громадян України на територію рф росіянин контактував з прикордонною службою ФСБ росії.

За вказаним фактом слідчими Богодухівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження

Організатору та перевізнику обрано запобіжні заходи – тримання під вартою.

Слідчі дії тривають.

За матеріалами поліції Харківської області