На підприємствах, що співпрацювали з агресором, провели обшуки – прокуратура Кіровоградщини

Информационное сопротивление

Працівники прокуратури Кіровоградщини спільно з співробітниками Управління стратегічних розслідувань та слідчими поліції здійснили обшуки на території двох підприємств, які співпрацюють з країною-агресором.

Слідчу дію проводили у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку осіб, які є громадянами рф, є засновниками та власниками ряду суб’єктів господарської діяльності та здійснюють свою діяльність на території регіону, повідомляє прокуратура Кіровоградської області.

Під час обшуків виявлено та вилучено документацію, що підтверджує фінансово-господарські взаємовідносини вказаних суб’єктів господарювання з рф, зокрема між ними укладено контракти про поставку продукції та сировини.

Так, слідством встановлено, що власником 91% акцій одного з цих товариств являється закрите акціонерне товариство, яке зареєстровано в країні агресора та є активним учасником державних закупівель в рф, замовниками яких виступають підприємства Міністерства оборони рф та Концерн Росэнергоатом.

Крім того, встановлено, що одним із суб’єктів господарювання неодноразово здійснювалася реалізація та транспортування готової продукції до одного з підприємств, що розташоване в м. Самара, яке у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі, яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей. Триває слідство.

Як повідомляла група «ІС», чотирьом поліцейським-колаборантам з Луганщини оголосили підозру у держзраді. Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу