У Львівській області змії вкусили жінку і дитину: потерпілі - у реанімації

ТСН

Обидва випадки сталися у Самбрському районі: у селах Лосинець і Хащів. Потерпілі опинилися у реанімації Турківської центральної місцевої лікарні.

Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС Львівщини.

Жінку змія у ліву ногу. Вона перебуває у реанмації. Стан потерпілої медики оцінюють як середньої важкості.

Дитину також шпиталізували до реанімації. Дівчинка має діагнозом - укус змії в мізинний палець правої стопи. Стан потерпілої ттакож середньої важкості.

Рятуальники області прсять місцевих мешканців бути обережними та уважними, відвідуючи ліс чи на природу, радять взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

"Пам’ятайте, якщо Ви випадково побачили змію поряд із собою, не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів", - йдеться у повідомленні ДСНС.

Як повідомлялося, разом із теплом та прогулянками на природі повернувся сезон кліщів. За статистикою, цей шкідник найбільш активний саме в травні. Від укусів кліщів щорічно страждають 20 тисяч українців. І це лише ті, хто офіційно звернувся по допомогу до лікаря.

Читайте також:

Як уберегтися від укусів змій та що робити, якщо укусив плазун: правила

Чай із кульбаби: корисні властивості та правила приймання

У Львівській області дозволили відвідувати ліси: є певні обмеження