Підвали затоплено, вулиці стали ріками: як криворукі окупанти "дали" воду Маріуполю

24 канал

Через обстріли росіян, у Маріуполі відбулися прориви водопроводу. Як наслідок до критичної гуманітарної ситуації у місті додався й дефіцит води.

Про це уранці 14 травня розповів радник міського голови міста Маріуполь Петро Андрющенко. За його словами, через спроби росіян полагодити водопровід, зараз всі підвали затоплено, а вулиці – перетворено на ріки.

Читайте також Часу немає, ми повинні були врятувати їх ще вчора, – дружина пораненого бійця в Маріуполі

Прориви у водопроводі: поточна ситуація у Маріуполі

Андрющенко додав, що робітники водоканалу отримали водолазне спорядження та намагаються безрезультатно ремонтувати пориви в підвалах.

Питна вода все також малодоступна. Для більшості маріупольців треба подолати великий шлях до точок видачі води (бочки або водовози), однак там води не вистачає,
– йдеться у його повідомленні.

Як криворукі окупанти "дали" воду Маріуполю: дивіться відео

У Маріуполі залишаються проблеми з їжею

Радник міського голови Маріуполя додає, що попри збільшення потоку торговців з навколишніх сіл та зростання стихійних ринків, у місті немає грошей для купівлі базових продуктів.

"З’явилась друга точка "обналу" гривні біля "Метро". Курс – 1,8, причому у Донецьку – 2,2. Мародери під "кришею" самопроголошеного "мера" Костянтина Іващенка грабують маріупольців навіть тут", – додав Андрющенко.

Раніше він розповів, що на 150 тисяч населення окупанти завозять лиш 3 тисячі продуктових наборів. Через неможливість отримати допомогу та їжу в "гуманітарних штабах", люди похилого віку вимушені збирати залишки їжі у смітниках.

Андрющенко наголосив, що від 150 – 170 тисяч маріупольців досі залишаються заручниками окупаційної влади та не можуть вирватись в Україну.

Воєнні злочини Росії проти населення Маріуполя: коротко Більше: нічне звернення Володимира Зеленського – дивіться відео