Вулиці перетворились на річки. У Маріуполі окупанти видали комунальникам водолазне спорядження, - ВІДЕО

0629.com.ua

Через багаточисленні пориви комунікаційних систем вулиці Центрального району Маріуполя перетворились на річки, підтоплені й підвали у багатоквартирних будинках.
Як повідомив радник мера Петро Андрющенко, співробітники Водоканалу отримали отримали водолазне спорядження та намагаються безуспішно ремонтувати пориви в підвалах.
Проте питна вода залишається малодоступною для маріупольців.
"Для більшості маріупольців треба подолати великий шлях до точок видачі води (бочки або водовози), однак там води не вистачає", - повідомляє Андрющенко.
За його словами, збільшується потік торговців з навколишніх сіл та зростання стихійних ринків, на яких торгують їжею.
Також у місті з’явилась друга точка “обналу” гривні біля “Метро”. "Курс 1,8 але в Донецьку 2,2. Мародери під “кришею” самомера Костянтина Іващенко грабують маріупольців навіть тут.
Взагалі реалії Маріуполя на зараз краще раз побачити, ніж почути. 150-170 тис. маріупольців залишаються заручниками окупаційної влади. Майже, без шансу вирватися в Україну", - зазначив радник мера.

Нагадаємо, 12 травня з кранів у місті потекла технічна вода. Гауляйтер Костянтин Іващенко пообіцяв слідкувати, де будуть пориви. Там воду будуть відключати.
Читайте також: В Центральному районі Маріуполя з'явилась вода. Але не всюди