На Дніпропетровщині затримали правоохоронців, яких підозрюють у вимаганні грошей

Лица

На Дніпропетровщині затримали трьох оперуповноважених одного із районних управлінь поліції, які вже потрапляли під суд за вимагання грошей і знову в цьому підозрюються.
Про це йдеться на сторінці територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) у Полтаві.

За повідомленням, поліцейські раніше у складі банди вибивали гроші в людей. Задля покращення статистики у розкритті злочинів вони застосовували силу до затриманих, аби ті зізнавались у злочинах, яких не скоювали. Доставляли їх до управління поліції і там вимагали сплатити "відступні".

Минулого року слідчі ДБР скерували до суду обвинувальні акти стосовно п’яти правоохоронців, які входили до цієї банди. Нині справа перебуває у судовому розгляді. Тим часом, поліцейські через суд домоглися поновлення на службі.

12 травня 2022 року їх знову затримали. Цього разу троє поліцейських вимагали 30 тис грн. у родички чоловіка, який був фігурантом кримінального провадження стосовно зберігання наркотиків. За гроші правоохоронці обіцяли "вирішити" проблеми з можливою кримінальною відповідальністю.

Наразі усім трьом повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.
Також "Лица" раніше писали: