Хто підтримує заходи під прапорами РФ не отримуватимуть зарплату - Скадовський міський голова

UA: Cуспільне мовлення

Ті, хто підтримують заходи під прапорами країни-агресора не будуть отримувати заробітну плату чи інші виплати за рахунок бюджетних коштів. Про це на сторінці у Facebook повідомив Скадовський міський голова Олександр Яковлєв.

Він говорить, що вже доручив припинити трудові відносини з усіма працівниками, які були залучені ні або брали участь у заходах, які організовувала так звана "влада" до 9 травня.

"Взагалі мене дивує наскільки легковажно окремі жителі "впрягаються" допомагати "новій владі". На що розраховують? Сьогодні вже кожному зрозуміло, що війна закінчиться повною поразкою Росії, та звільненням усіх територій включно з Кримом то Донбасом. Можливо це не буде так швидко як нам би хотілося, але неодмінно буде. Куди вони потім подінуться? За українськими законами за співпрацю з окупантами світить до 15 років з конфіскацією", - написав Яковлєв.

Що відомо:

Росіяни на тимчасово захоплених територіях України обирають очільниками колишніх міських голів, поліцейських, підприємців, які пішли на співпрацю з окупантами.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber