Через бойові дії на Запоріжжі без світла й газу залишаються десятки тисяч людей

Укрінформ

Про це у Телеграмі повідомляє ЗОВА, передає Укрінформ.

“На сьогодні, 14 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 21 219 абонентів у 72 населених пунктах Запорізької області”, - йдеться у дописі.

Зазначається, що активні бойові дії на інших територіях унеможливлюють проведення аварійно-відновлювальних робіт.

На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 69 975 абонентів у 88 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Читайте також: На Запоріжжі викрали понад 270 цивільних, більше сотні людей – у заручниках

Минулої доби внаслідок обстрілу були пошкоджені розподільний та ввідний газопроводи низького тиску в Оріхові.

Разом з тим, у тому ж Оріхові минулої доби були усунуті завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільних газопроводів низького тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Як повідомлялося, президент рф володимир путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення.

російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні ввели воєнний стан.