У Рівненській області СБУ заблокувала діяльність місцевого осередку Партії Шарія

Гордон

Служба безпеки в Рівненській області заблокувала діяльність місцевого осередку Партії Шарія. Про це пресслужба СБУ повідомила 14 травня.Спецслужба заявила про викриття в регіоні понад 300 осіб, які проводили спеціальні інформаційні операції на користь РФ.
"Через соціальні мережі, регіональні інтернет-ресурси та Telegram-канали пропагандисти умисно поширювали маніпулятивну та викривлену інформацію про війну та події в Україні. Наразі всі канали, через які поширювалася ворожа пропаганда, заблоковано, з викритими особами проводяться відповідні слідчі дії", ідеться в повідомленні.
Крім того, СБУ фіксує активізацію російських спецслужб щодо вербування українських дітей, щоб зробити з них своїх інформаторів. Так, у Луцьку у трьох підлітків, які постійно крутилися біля одного з блокпостів, виявили багато знімків Луцького військового аеродрому та ремонтного пункту, а також переписку з невідомими російськими абонентами, які розпитували школярів про розташування військових об'єктів.
Також спецназівці СБУ затримали в Києві агента РФ, який коригував ворожий ракетний обстріл по столиці. Його, за даними спецслужби, завербували 2014 року й перевели в режим чекання вказівок. Чоловік збирав і передавав дані про розташування в Києві критично важливих об'єктів енергетики й водопостачання, після чого ворог робив прицільні ракетні удари.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)