Водій Toyota розсмішив мережу "умінням" паркуватись

Водію Toyota Auris із Великої Британії, гафство Кент, вдалося припаркувати власне авто тільки із 9 спроби. На це він витратив 8 хвилин.

Червоний автомобіль Toyota Auris, який незграбно крутився поміж білих паркувальних смужок, побачила пара із вікон одного будинку неподалік. Водієві за кермом на вигляд було років 30-40, повідомляє "Знай".

Вони були неабияк здивовані тим, що відбувається, адже партковака була практично вільна від авто, місця було вдосталь, а розмітка для водіїв нанесена правильно. У той же час, воій автомобіля спробував припаркувати авто у чотирьох різних місцях. І йому це чомусь не вдавалося.

“Це було доволі незграбно. Я не знаю, хто дав йому ліцензію – ось що хвилює”, – прокоментував ситуацію свідок.

Решта очевидців також були вражені незграбністю водія за кермом. Водночас, цого наполегливість змушувала заздрити - він не дратувався, а спокійно намагався поставити авто.

Були й такі, кого відверто роздратували дії автомобіліста – вони просто насміхалися із дій паркувальника та радили йому заново пройти навчання у автошколі та склалсти іспити. У інакшому разі, люди побоювалися, що такий водій запросто може бути небезпесним під час руху для інших автомобілістів.

Користувачі сосмереж вирішили надати власнику Toyota Auris неофіційного статусу «Найгірший паркувальник Британії».